Apie mus

Šiuolaikinėmis įtemptos konkurencijos ir nuolat besikeičiančios rinkos sąlygomis ypač svarbus tampa personalo mokymų klausimas.

Dažnai tinkamai apmokyti, kompetetingi, emociškai stabilūs ir tikslingi darbuotojai tampa pagrindiniu koziriu, lemiančiu įmonės iškilimą ir aukštą pelną.

 
 
Mūsų įmonė yra sukaupusi neįkainuojamą patirtį rengiant asmenybės ugdymo, koučingo ir pardavimų psichologijos, streso valdymo ir prevencijos, emocinio intelekto ir kitose svarbiose šiuolaikinei organizacijai srityse. 
 
 
Įmonei vadovauja Marius Daugelavičius - psichologas, psichologijos mokslų daktaras (PhD), asmenybės ugdymo treneris bei koučingo konsultantas.
Transpersonalinės psichologijos asociacijos “Visas Pasaulis manyje” prezidentas.
Lektorius veda asmenybės ugdymo ir verslo seminarus Vilniuje, Taline, Rygoje, S.Peterburge, Maskvoje, Kijeve ir kt. Nuo 2005 metų pravedė virš 300 seminarų, kuriuose dalyvavo apie 5000 žmonių. Taip pat virš 10.000 asmeninių konsultacijų. 25 video seminarų autorius.

 
Pagrindinis principas - “Mokytis pačiam iš savęs”.
Tai yra, žmogus turi išmokti orientuotis savo problemų priežastyse ir pats jas spręsti. Specialisto užduotis – ne spręsti problemas, bet išmokyti žmogų tai daryti pačiam!

Tel. 8 659 18242 , el.p. info@mokymaiverslui.lt