Koučingas iki rezultato


KOUČINGAS (angl. “coaching“ - treniruotė) 

          PAGALBA KITAM ŽMOGUI PASIEKTI NORIMUS TIKSLUS

 

Jūsų verslas ar karjera aklavietėje ?
Stringa pardavimai ?
Nesusitvarkote su vadovavimu ?
Konfliktai su partneriais ar kolegomis ?
Šiose ir kitose sudėtingose situacij
ose jums gali padėti koučingas iki rezultato !

Koučingo specialistų paklausa vakaruose auga tiesiog neįtikėtinu greičius. Tai susiję su aukštu šio proceso efektyvumu ir su plačiu universalumu. Koučingo technikas galima pritaikyti tiek keliant sau finansinius bei karjeros tikslus, tiek ir asmeninio pobūdžio tikslus: santykių, gyvenimo krypties, ar net sveikatos. Koučingo pagalba yra naudojama didinant organizacijos veiklos efektyvumą, komandos formavime, konfliktų sprendime, planavime ir daugelyje kitų svarbių šiuolaikinei organizacijai krypčių.

 

Koučingo specialistas nėra mokytojas, kuris moko mokinį kaip teisingai elgtis. Atvirkščiai - jis švelniai ir atsargiai nukreipia žmogų, kad jis pats surastų reikiamus atsakymus savo viduje. O po to lieka tik laiko ir pastangų  klausimas - "išsitreniruoti" save, kad galėčiau pasiekti tai, ko noriu... Treniruočių procesas - lankstus ir kūrybiškas procesas, kuris anksčiau ar vėliau baigiasi norimu rezultatu!

Siekiantiems maksimalaus efektyvumo siūlome unikalią paslaugą Lietuvoje - Koučingą iki rezultato ! Mes įsipareigojame pasiekti norimą koučingo efektą, priešingu atveju grąžiname pinigus. Be abejo, klientas įsipareigoja vykdyti sudarytą veiksmų programą. Platesnę informaciją galime suteikti pirmojo nemokamo susitikimo metu

Mūsų klientų atsiliepimai apie koučingą iki rezultato:
 
Su Mariumi susitarėme siekti tikslo - pakelti mano įmonės grynąjį mėnesinį pelną tris kartus per 3-4 mėnesius. Neįtikėtina, tačiau praėjus vos pusantro mėnesio pelnas išaugo 8 kartus. Esu labai dėkinga Mariui už pagalbą pamatyti naujus mano verslo pajamų šaltinius ir sutaupyti išlaidas.

Renata Boguševičienė, MB Renatos namai direktorė.
 
Mano verslo pajamos per 4 mėnesių „Koučingas iki rezultato“ programą išaugo 124%. Manau, kad tai pasako viską. Esu labai patenkintas šia programa, rekomenduoju visiems verslininkams.

Povilas Belickas, UAB „Skolų išieškojimo ekspertai“ direktorius


Koučingo sesijas veda dr. Marius Daugelavičius - profesionalus koučingo bei pardavimų treneris, asmeninio efektyvumo konsultantas,  turintis daugiametę patirtį
Daugiau info apie kočingą ir registracija tel 8 659 18242 Marius
info@mokymaiverslui.lt